Puhastustööd OÜ

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VahupesuUUS TEENUS. Vaipkatete vahupesu koos aurupesuga

Aktiivselt puhastav ja vaibakiude kaitsev niiske vahupesu ning "kuiva auru" pesu. Eriti sobib plaatvaipadele kuna ei kraatsi plaadi ääri üles, ega niisuta vaipa üleliia. Vaip paari tunniga kuiv ja kasutamisvalmis.

 

Võtke meiega ühendust ja lepime vaibapuhastuse aja kokku!

 

10544354 347271855473834 1490479620762449890 n Pehme mööbli puhastus ainult meilt kuumavee pesuriga! 

  

Puhastame Teie pehme mööbli kuumavee pesuriga. Lõpptulemus on parem kuna kuum vesi peseb tõhusamalt ning tulemus on parem. 

    

Võtke meiega ühendust ja lepime pehme mööbli puhastuse aja kokku!                          

roheline aknapesuAknapesu nüüd "roheliselt"!

Puhastustööd OÜ profesionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse akende pesu spetsiaalsete ÖKO puhastusvahenditega. ÖKO pesuainetega pestud aknad püsivad puhastena kauem, ning on ohutud pisiperele. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit.

LASE PÄIKE AKNAST TUPPA    Võtke meiega ühendust ja lepime akende pesemiseks aja kokku.

NB! Osutame puhastusteenuseid era- ja äriklientidele 7 päeva nädalas. Teile sobival ajal.

roheline puhastusÖKOLOOGILINE PUHASTUS


Tervis on pika ja täisväärtusliku elu üheks olulisemaks aluseks.  Tänapäeval teevad meile aina enam muret tolmulestade, hallitusseente, bakterite jne. tekitatavad allergiad ning haigused. Erinevad keskkonna- ja tervisealased uuringud (näiteks Bristoli Ülikooli pikaajaline uuringuprojekt „Children of the 90s“ ) on tõestanud kodukeemia ja allergiate ning astma vahelisi seoseid.

Puhastusvahendite kasutamisel soovitatakse sageli kasutada kummikindaid, et vältida kahjulike ainete imendumist naha kaudu organismi. Tuleb meeles pidada, et kemikaalide kahjulik mõju ei pruugi avalduda ainult otsekontaktis, vaid see mõjutab meid ka hingamisteede kaudu. Tavapärastest puhastusvahenditest võivad erituda tervisele kahjulikud aurud nii koristustööde vältel, kui ka pärast tööde lõpetamist. Suurde riskigruppi kuuluvad väikelapsed, kes veedavad palju aega oma ärkvelolekuajast põrandal mängides. Samas on just põrand majapidamises sagedaselt kemikaalide abil puhastatav pind. Eeltooduga ei üritata väita, et puhastuskeemiakeemia on alati halb – kahjulikuks muutub see sagedase või vale  kasutuse korral. Samas tuleb tugevalt kaaluda alternatiivseid, vähem kemikaale sisaldavaid võimalusi puhastusel.

ÖKO- ehk „rohelist“ puhastusteenust teostatakse allergikutele ning väikelastele ohutuma, keskkonnasõbraliku ja vastava sertifikaadiga keemia abil. „Rohelise“ puhastuse alla kuuluvad ka meie pakutavad aurupuhastiga teostatavad tööd, mille puhul keemiat praktiliselt ei kasutata. Lisaks keskkonnasõbralikkusele on see osa meie teenustest ka allergikuid arvestav. Töid teostatakse ainult allergeenide puudumise kohta rahvusvahelise sertifikaadi ning tunnustuse saanud kemikaalidega.

Puhastustöödel kasutame EnviroStar Green® kõrgekvaliteedilist keskkonnasõbralikku puhastuskeemiat. EnviroStar Green® sarja puhastusvahendid on keskkonnale ohutud ja bioloogiliselt lagunevad, st. lagunevad pärast tööde teostamist täielikult ega hakka hiljem niiskust saades puhastatud pinnal mustust siduma. Puhastatud pinnad püsivad puhtana kauem.

Lisaks on võimalik tellida puhastust keskkonnasõbraliku CHRISAL NV probiootilisi mikroorganisme ja bioloogilisi ensüüme sisaldavate puhastusainete abil. Antud puhastus on eriti tõhus erineva mustuse ja ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks ning sobib ka hästi peredele, kus keegi on puhastuskeemia vastu allergiline. CHRISAL-i puhastusained omavad ainsatena Eestis allergialiidu soovitust.

Chrisali unikaalne tootesari PIP® (Probiotics In Progress)  rajaneb kliiniliselt tõestatud toimel. Tervise- ja keskkonnasõbralike tõhusate puhastusainete, ensüümide ja kasulike probiootiliste bakterite kombineeritud toime tulemusena saavutatakse:allergialiit2

• sügav, mikroskoopilise tasemeni puhastus
• ebameeldivate lõhnade kõrvaldamine ja ärahoidmine teiste lõhnadega  varjamata
• head tervist soodustava mikroflooraga ümbruskond

okopuhastusMeie puhastusteenus on mõeldud tulevikkuvaatavale inimesele, kes ei soovi oma panust anda keskkonna reostamisse. Ökoloogilise puhastusega realiseerime oma ettevõtte missiooni - läbi kliendi soove arvestava ökoloogilise puhastusteenuse kujundada tervem ja puhtam elukeskkond.

AKNAPESUILM

Asukoht: ÖKO-Puhastus Roheline puhastus