Puhastustööd OÜ

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VahupesuUUS TEENUS. Vaipkatete vahupesu koos aurupesuga

Aktiivselt puhastav ja vaibakiude kaitsev niiske vahupesu ning "kuiva auru" pesu. Eriti sobib plaatvaipadele kuna ei kraatsi plaadi ääri üles, ega niisuta vaipa üleliia. Vaip paari tunniga kuiv ja kasutamisvalmis.

 

Võtke meiega ühendust ja lepime vaibapuhastuse aja kokku!

 

10544354 347271855473834 1490479620762449890 n Pehme mööbli puhastus ainult meilt kuumavee pesuriga! 

  

Puhastame Teie pehme mööbli kuumavee pesuriga. Lõpptulemus on parem kuna kuum vesi peseb tõhusamalt ning tulemus on parem. 

    

Võtke meiega ühendust ja lepime pehme mööbli puhastuse aja kokku!                          

roheline aknapesuAknapesu nüüd "roheliselt"!

Puhastustööd OÜ profesionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse akende pesu spetsiaalsete ÖKO puhastusvahenditega. ÖKO pesuainetega pestud aknad püsivad puhastena kauem, ning on ohutud pisiperele. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit.

LASE PÄIKE AKNAST TUPPA    Võtke meiega ühendust ja lepime akende pesemiseks aja kokku.

NB! Osutame puhastusteenuseid era- ja äriklientidele 7 päeva nädalas. Teile sobival ajal.

PVC , kumm ja linoleum kattega põranda pesu ja vahatamine

PVC vahatamine 

Põrand on ruumi kõige tähtsam osa, mis kujundab ülejäänud ruumi, seega tuleb seda õigesti hooldada. Erinevate materjalide puhul on oluline teada, milliseid puhastusaineid ning meetodeid parima tulemuse saavutamiseks kasutada. Mõnes ruumis on näiteks vahatamine täiesti välistatud. Riietusruumides, kus on ka dušširuum, võib vahatatud pind niiskuse tõttu libedaks muutuda ja põhjustada traumasid. Tuleb meeles pidada, et heledamat tooni katted vajavad tihedamat hooldust kui tumedamad katted.

PVC - kate on tugeva ja tiheda pealispinnaga tehiskate, mis on vastupidav kemikaalide kasutamisel, samuti talub hästi niiskust. Linoleum aga ei talu kangeid kemikaale, sest on looduslik materjal.´Erimaterjalidest põrandad nagu kummi-, pooljuht- või turvapõrandad vajavad hooldamiseks erinevaid meetodeid. Kummipõrandad ei vaja tingimata vahatamist, pinnad võib töödelda kiirepöördelise masinaga, kasutades läigestamiseks mõnda hooldusainet.

Erinevate põrandakattetüüpide hooldusel on tähtis regulaarsus ning hooldusvahendite õige valik. Pinda kaitstakse kulumise eest vahatamisega 1 kuni 4 korda aastas sõltuvalt kasutuse intensiivsusest.

Hoolimata igapäevasest põranda puhastamisest ja hooldamisest kulub vahakiht väga käidavatel põrandatel ebaühtlaselt - seinaäärsed kohad vähem kui põranda keskosa ja käiguteed. Kulunud ja määrdunud vahakihi uuendamiseks eemaldame vana vahakihi tervelt pinnalt spetsiaalselt selleks ettenähtud vahendiga ning katame põranda uue vahakihiga. Hea tulemuse saavutamiseks soovitatakse panna vaha vähemalt 2 kihti.  Sõltuvalt käidavuse intensiivsusest tuleks kaitsevahatamist korrata vähemalt iga 6 kuu järel. Süvapesuks kasutame spetsiaalset põrandapesumasinat (taldlihvijat) ja suure võimsusega veeimurit, kuhu peale pesu imatakse mustus koos veega.

Erinevate põrandate puhastamiseks (pvc, linoleum, kumm jne.)  kasutame vastavalt põranda tüübile keemiat, mis tagab maksimaalse puhtuse. Puhastusjärgselt kaetakse põrand vastavalt põranda tüübile ka vahaga
Tänu põrandate vahatamisele kiireneb igapäevane hooldustöö ja vähenevad koristus- ja korrashoiukulud. Põrandate vahatamist on soovitav sooritada uutele põrandapindadele kohe peale lõppkoristust enne ruumide kasutuselevõtmist.

Hinna määrab pinna suurus ja pinnakatte iseloom. Tööde teostamiseks valige aeg, kus töödeldaval pinnal ei kõnnita enam vähemalt 2 tundi. Tööde teostamise aeg pikeneb, kui ruum on möbleeritud ja mööbel vajab ümbertõstmist.

TEENUSTE HINNAKIRI

Täiendav info põrandate pesu ja vahatamise kohta tel. 55 76 500

 

Klikka pildil,näed suuremalt.

AKNAPESUILM

call puhastus

  Nahkmööbli puhastus ja hooldus soodsa hinnaga !

Comvesco OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie nahkmööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab mööbli pika ea ja hea üldmulje. Mööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal. Nahkmööbli puhastus ja hooldus -10%. 

 

Võtke meiega ühendust ja lepime tööde teostamiseks aja kokku. 

Asukoht: PUHASTUSTEENUSED Põrandate pesu ja vahatamine