Puhastustööd OÜ

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VahupesuUUS TEENUS. Vaipkatete vahupesu koos aurupesuga

Aktiivselt puhastav ja vaibakiude kaitsev niiske vahupesu ning "kuiva auru" pesu. Eriti sobib plaatvaipadele kuna ei kraatsi plaadi ääri üles, ega niisuta vaipa üleliia. Vaip paari tunniga kuiv ja kasutamisvalmis.

 

Võtke meiega ühendust ja lepime vaibapuhastuse aja kokku!

 

10544354 347271855473834 1490479620762449890 n Pehme mööbli puhastus ainult meilt kuumavee pesuriga! 

  

Puhastame Teie pehme mööbli kuumavee pesuriga. Lõpptulemus on parem kuna kuum vesi peseb tõhusamalt ning tulemus on parem. 

    

Võtke meiega ühendust ja lepime pehme mööbli puhastuse aja kokku!                          

roheline aknapesuAknapesu nüüd "roheliselt"!

Puhastustööd OÜ profesionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse akende pesu spetsiaalsete ÖKO puhastusvahenditega. ÖKO pesuainetega pestud aknad püsivad puhastena kauem, ning on ohutud pisiperele. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit.

LASE PÄIKE AKNAST TUPPA    Võtke meiega ühendust ja lepime akende pesemiseks aja kokku.

NB! Osutame puhastusteenuseid era- ja äriklientidele 7 päeva nädalas. Teile sobival ajal.

 

Puhastustööd OÜ on aastal 2006  alustanud, algselt vaid san.tehnilistele töödega tegelev pereettevõte, mis on välja kasvanud kogemustest samalaadsetel töödel. Tänaseks oleme otsustanud oma tegevust laiendada ka eripuhastustööde valdkonda.

Meie näol on tegemist väikeettevõttega, mis ei võta töid, mille õnnestumises me ise veendunud ei ole. Väikeettevõtte eeliseks loeme lühikest reageerimisaega ja tegevuse kontsentreeritust. Suurettevõtetes võtab mingi küsimuse või lahendust vajava asjaolu esialgne teadvustaminegi erinevate paljude juhtimisastmete tõttu kaua aega, rääkimata otsusteni jõudmisest. Meie väiksuse tõttu võite kindlad olla, et meie teenuseid kasutades leiame koostöös Teiega kõigele kiire lahenduse.

Samas on ka meie teenuste hinnad soodsad, kuna meil ei ole vajadust lisada teenuste hinnale suuri kulusid mahuka kontori ülalpidamiseks ja administratsiooni palkadeks. Anname tellijale garantii, et tema tellimust täidavad parimad tegijad, kuna erinevalt suurettevõtetest saame valida väga häid oskustöötajaid. Meil ei ole tööl nn „kohatäitjaid”, kes vaid mängivad töötegemist. Töötajaid motiveerib oma tööd hästi tegema muuhulgas OÜ Puhastustööd juhtkonna töötajakeskne lähenemine ning tööle vastav tasu.

Samuti tuleme meeleldi appi ka teistele samadel elualadel toimetavatele ettevõtetele oma tegevustes. Juhul kui Teil on tellimus, mida te oma jõududega ei saa lahendatud, võtke meiega ühendust. Tuleme Teile alltöövõtu korras appi.
 
Lähemalt saate meist lugeda antud kodulehe Teile vajaliku alajaotuse juurest. Kui Teil tekib küsimusi, helistage meile julgesti. Samuti võite meile kirjutada. Meie kontaktid leiate vastava alajaotuse juurest. Kui saame, siis aitame.

AKNAPESUILM

  Nahkmööbli puhastus ja hooldus soodsa hinnaga !

Comvesco OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie nahkmööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab mööbli pika ea ja hea üldmulje. Mööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal. Nahkmööbli puhastus ja hooldus -10%. 

 

Võtke meiega ühendust ja lepime tööde teostamiseks aja kokku. 

Asukoht: Puhastusteenused Puhastustööd OÜ