Puhastustööd OÜ

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VahupesuUUS TEENUS. Vaipkatete vahupesu koos aurupesuga

Aktiivselt puhastav ja vaibakiude kaitsev niiske vahupesu ning "kuiva auru" pesu. Eriti sobib plaatvaipadele kuna ei kraatsi plaadi ääri üles, ega niisuta vaipa üleliia. Vaip paari tunniga kuiv ja kasutamisvalmis.

 

Võtke meiega ühendust ja lepime vaibapuhastuse aja kokku!

 

10544354 347271855473834 1490479620762449890 n Pehme mööbli puhastus ainult meilt kuumavee pesuriga! 

  

Puhastame Teie pehme mööbli kuumavee pesuriga. Lõpptulemus on parem kuna kuum vesi peseb tõhusamalt ning tulemus on parem. 

    

Võtke meiega ühendust ja lepime pehme mööbli puhastuse aja kokku!                          

roheline aknapesuAknapesu nüüd "roheliselt"!

Puhastustööd OÜ profesionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse akende pesu spetsiaalsete ÖKO puhastusvahenditega. ÖKO pesuainetega pestud aknad püsivad puhastena kauem, ning on ohutud pisiperele. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit.

LASE PÄIKE AKNAST TUPPA    Võtke meiega ühendust ja lepime akende pesemiseks aja kokku.

NB! Osutame puhastusteenuseid era- ja äriklientidele 7 päeva nädalas. Teile sobival ajal.

Puhastustööde tutvustus

pesijaVeiniplekk

Elukeskkond ei püsi puhtana iseenesest. Puhtuse nimel tuleb pidevalt vaeva näha ja elukeskkonna eest hoolt kanda. Puhtuse puudumine ei tähenda üksnes mugavuse vähenemist, vaid kiirendab ka ruumide vananemist ja ohustab inimese tervist. Tänapäeval eeldab koristustöö head organiseerimist ja koolitatud tegijaid, aga ka puhtust hindavat ruumide kasutajat.

OÜ Puhastustööd pakub põhiliselt eripuhastusteenuseid ja ökoloogilist puhastust. Eri- ehk suurpuhastustööd on kõik toimingud, mida sise- või välikoristus ei kata, ent mis on hädavajalikud töökoha puhtaks saamisel ja puhtana hoidmisel. Eritöid tuleks tellida, kui vaipkattel ja pehmel mööblil esinevad tuntud ja tundmatu päritoluga plekid, põrandal on silmaga nähtavad käigurajad, hoones on just lõppenud ehitus või remont või kui kevadpäike toob akendel esile talve jooksul kogunenud mustuse. Lähemalt tutvustame töid teenuste alajaotuse all.

Read More

Puhastusteenuse kvaliteedi ja tellimusele vastavuse eest kannab hoolt eritööde projektijuht. Vajaliku tulemuse saavutamiseks on tal aastatepikkune juhtimiskogemus eripuhastustööde valdkonnas.

Teie tellitud töid teostavad professionaalsed puhastusteenindajad, kes on ennast tõestanud oma eriala parimatena. Töötajaid motiveerib oma tööd hästi tegema OÜ Puhastustööd juhtkonna töötajakeskne lähenemine ning tööle vastav tasu. Esialgu saame omalt poolt pakkuda töid objektidele, millel piisab 2-3 töötaja olemasolust. Etteteatamise korral saame teostada ka rohkemaid tegijaid eeldavaid töid. Samuti saame abistada eripuhastustöödega tegelevaid ettevõtteid, kuna vajadusel oleme valmis rentima Teile oma nimistus olevaid töötajaid lisatööjõuna.

Puhastustööd OÜ teenuste aluseks olev aastatepikkune kogemus, kvaliteet ning põhjalikkus on garanteeritud ka eripuhastusvaldkonnas. Kliendi soove arvestava, parimale tulemusele ning paindlikkusele orienteeritud eripuhastusteenuste pakkujana oleme huvitatud Teiega koostööst, et pakkuda Teile parimat teenust.

AKNAPESUILM

call puhastus

  Nahkmööbli puhastus ja hooldus soodsa hinnaga !

Comvesco OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie nahkmööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab mööbli pika ea ja hea üldmulje. Mööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal. Nahkmööbli puhastus ja hooldus -10%. 

 

Võtke meiega ühendust ja lepime tööde teostamiseks aja kokku.